Specjalistyczne kolce na ptaki

Montaż kolców na ptaki w Krakowie

Nieproszeni lokatorzy na parapetach, gzymsach czy balkonach mogą skutecznie obniżać komfort naszego życia, powodować zbędną frustrację i generować duże koszty. Hałas za oknem, zniszczona elewacja, zabrudzony balkon czy ptasie gniazdo na parapecie to niestety często spotykane zjawiska. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu – a mianowicie, kolce na ptaki. Mogą one zostać zamontowane na wąskich elementach architektonicznych tj. barierkach, balustradach, poręczach czy kolanach rur spustowych. Zabezpieczenia tego typu sprawdzą się w każdym obiekcie.

Korzyści dla każdego

Zainstalowanie kolców na ptaki to niewielkie przedsięwzięcie, jednak może przynieść ogromne efekty. Zabezpieczenie balkonu przed ptakami w Krakowie pozwoli w końcu cieszyć się spędzaniem na nim czasu, a także zabezpieczy elewację przed niszczeniem i brudzeniem. Może czas stworzyć na balkonie przytulny kąt, w którym nikt nie będzie przeszkadzał? Zyskają też inne pomieszczenia, w których do tej pory parapety były zajęte przez nieproszonych gości. Dzięki instalacji kolców przestrzeń na zewnątrz zmieni się w przyjemną ciszę.

Montaż w trudno dostępnych miejscach

ptaki gołębie

Montaż zabezpieczeń przed dzikimi ptakami jest łatwy w realizacji, jednak przeprowadzenie go na wysokościach wymaga wsparcia fachowców. Jako firma specjalistyczna zajmiemy się montażem kolców na gołębie w Krakowie nawet w trudno dostępnych miejscach. Zainstalowane przez nas zabezpieczenia nie stwarzają zagrożenia dla ludzi i zwierząt. Zaufaj naszemu doświadczeniu i uwolnij się od uciążliwych problemów!

Zabezpieczenie balkonu przed ptakami w Krakowie

Nasza firma zajmuje się instalacją kolców na gołębie w Krakowie od dawna, mamy w tym duże doświadczenie. Potrafimy dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc, w których gnieżdżą się ptaki. Montujemy kolce w sprawdzony sposób, dzięki czemu można mieć pewność, że zostaną przymocowane. Gwarantujemy, że uciążliwi goście nie pojawią się już w miejscu, które zostało przez nas zabezpieczone.

zabezpieczenie balkonu przed ptakami kraków

Brak zagrożenia dla ptaków

zabezpieczenie balkonu przed ptakami kraków 1

Niektórzy obawiają się montować kolce na ptaki, ponieważ nie chcą zrobić krzywdy zwierzętom. Rozumiemy to, dlatego zaznaczamy: nasze zabezpieczenia balkonu przed ptakami w Krakowie nie są niebezpieczne dla gołębi ani innych zwierząt, które żyją w okolicy. Blokują one miejsca i nie pozwalają ptakom siadać na parapetach i gzymsach, ale nie są stworzone po to, by zrobić im krzywdę. Warto zdecydować się na instalację kolców, żeby pozbyć się niechcianej obecności dzikich ptaków.