Czyszczenie rynien na wysokości

Czyszczenie i naprawa rynien na wysokości - Kraków

Przeprowadzamy czyszczenie rynien w Krakowie, rur spustowych i czyszczaków zarówno w prywatnych domach, kamienicach, jak i wspólnotach mieszkaniowych czy zakładach pracy.

Poza regularnym czyszczeniem rynien i udrażnianiem rur spustowych czy kolanek wykonujemy również montaż sitek, koszyków, czyszczaków i wszelkich innych elementów, które pomagają w sprawniejszym czyszczeniu rynien, a także zapobiegają tworzeniu się zatorów, co w następstwie prowadzi do przelewów i dodatkowych kosztów. Dostosowujemy się do próśb klientów i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zadań. Udzielimy także niezbędnych porad, jak konserwować i dbać o rynny w Krakowie oraz zajmiemy się kompleksowym i fachowym serwisem. Odpowiednia konserwacja może sprawić, że naprawa rynien nie będzie już przykrym obowiązkiem.

Prace wysokościowe

czyszczenie rynien,

Przeprowadzenie czyszczenia lub naprawy systemu rynnowego na dużej wysokości często jest nieosiągalne bez specjalistycznego sprzętu do prac na wysokości, dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom. Praca na wysokości od wielu lat jest naszą codziennością, dlatego w szczególności zajmujemy się trudno dostępnymi miejscami i nietypowymi zadaniami takimi jak:

  • wymiana rur spustowych
  • przetykanie kolanek
  • wymiana obejm rynnowych
  • sztukowanie fragmentów rynien
  • uszczelnianie rynien
  • zatykanie dziur w rynnach
  • prostowanie opadniętych rur spustowych
  • montaż oraz sprawdzenie kabli grzewczych
  • wiele innych form naprawy rynien w Krakowie.

Co niszczy rynny?

Stanowiona przez nas naprawa rynien w Krakowie to kompleksowe działanie, które zapewnia szybką i skuteczną reparację. Szeroki zakres pomocy sprawia, że z naszych usług można skorzystać także zapobiegawczo, zanim rynny zniszczeją. Nasza firma ma długie doświadczenie z wszelkimi rodzajami i kształtami rynien. Dzięki temu pracownicy potrafią szybko ustalić, co zagraża konstrukcji. Może to być zator, obecność zwierząt lub niewłaściwe zamontowanie rynny. Czasami powodem uszkodzenia jest losowy wypadek, na przykład powalone przez wichurę drzewo. Nasze działanie w przypadku naprawy rynien w Krakowie opiera się na pozbyciu się usterki i zadbaniu o to, żeby się nie powtórzyła.

rynny kraków

Dbanie o rynny

Aby uniknąć częstych napraw rynien, należy dbać o ich stan. Przyjęło się, że orynnowanie powinno czyścić się dwa razy w roku, wczesną wiosną i późną jesienią. Nasza firma chętnie się tym zajmie. Mamy doświadczenie zarówno w naprawie rynien w Krakowie, jak i czyszczeniu ich. Potrafimy pracować na wysokości i posiadamy odpowiedni sprzęt. Dzięki regularnemu dbaniu o rynny można zmniejszyć szanse, że dojdzie do zawilgotnienia ścian lub ocieplenia dachu. Jeśli chcą Państwo zadbać o swoje orynnowanie, zapraszamy do kontaktu.