O Nas

Czym jest Skycrew ?

Skycrew zrzesza wszystkich alpinistów przemysłowych którzy pragną być częścią większej społeczności. Skycrew to konglomerat ludzi myślących podobnie i pracujących na wysokości.

 

Kim jesteśmy ?

Pracownikami wysokościowymi, alpinistami przemysłowymi, jesteśmy przede wszystkim ludźmi z krwi i kości. Zdajemy sobie sprawę, że praca na wysokości wymaga współpracy wielu osób dlatego działamy wspólnie.

Nasz cel ?

Alpinizm przemysłowy jest szerokim pojęciem, a praca na wysokości często wymaga znalezienia specjalistów z bardzo wąskiej grupy specjalizacji. Naszym celem jest zrzeszenie jak największej liczby pracowników wysokościowych do współpracy ze sobą by móc więcej!

Co robimy ?

Prosty 3 etapowy system:

01.

Rozpoznanie

Prace wysokościowe wymagają dokładnej analizy problemu, dlatego prosimy Cię – bądź cierpliwy i udziel nam wszystkich potrzebnych informacji.

02.

Wycena

Sprawna wycena jest możliwa tylko dzięki wykonaniu dokładnego rozpoznania i wzięciu pod uwagę wielu czynników, dlatego najlepiej jak poprzedzona jest wizją lokalną.

03.

Wykonanie

W alpinizmie przemysłowym dobre wykonanie zależy od adekwatnej wyceny oraz szybkim rozwiązywaniu wszystkich problemów, które pojawią się w trakcie wykonywania prac. Z tego powodu elastyczność jest cechą niezbędną w tej branży.

Czemu wybierzesz Skycrew ?

To przede wszystkim współpraca z wieloma ludźmi – specjalistami w branży wysokościowej.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w pracach na wysokości które uzupełniamy współpracą z alpinistami przemysłowymi wielu fachów, większość z nich pracuje w swoich firmach lub na wymagających projektach.

Dokładamy wszelkich starań aby każde zlecenie na wysokości zostało wykonane. Jeżeli aktualnie nie jesteśmy w stanie wykonać zadanej pracy wysokościowej skontaktujemy cię z osobami które ją wykonają.

Alpinizm przemysłowy to trudna branża a zadania wymagają specjalnego podejścia i odpowiednich kwalifikacji. Posiadamy certyfikaty do bezpiecznej pracy na wysokości IRATA a także obowiązkowe w Polsce „badanie do prac na wysokości powyżej 3m”

W pracy na wysokości największym wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy, jest Twoje zadowolenie. Gwarantujemy, że w usługach wysokościowych będziecie nas polecać.