Mycie okien na wysokości

Myjemy trudno dostępne miejsca

Specjalizujemy się w dostępie linowym, dlatego docieramy do nieprzystępnych  miejsc i zakamarków. Mycie jest elementarną częścią prac wysokościowych które wykonujemy.

Czyszczenie okien i elewacji:

Mycie okien wykonuje się najczęściej na wiosnę i na jesień. To właśnie wtedy najbardziej widać, że już najwyższy czas coś z tym zrobić, to także dobra praktyka na utrzymanie okien i elewacji w dobrym stanie na lata.

Jeżeli nie czyścimy okien regularnie to ryzykujemy po pierwsze większymi kosztami doczyszczania a po drugie naciekami, kamieniem a w związku z tym stosowaniem agresywnej chemii, która źle dobrana narobi więcej szkód niż pożytku.

Prace na wysokościach zostaw specjalistom

Mycie okien służy także poprawie wyglądu mieszkania, biura czy wieżowca. Czyste okna przepuszczają więcej naturalnego światła do pomieszczeń, co skutecznie zwiększa komfort pracy i wykonywania codziennych zajęć domowych. Mycie okien na wysokości w Krakowie może odbywać się, za pomocą kilku metod. Najpopularniejsza z nich to technika alpinistyczna – mycie odbywa się z pomocą lin, korzystamy także uzupełniająco z podnośników i z poziomu gruntu tyczkami lub tyczkami z wodą zdemineralizowaną jak waterfed. Wybór konkretnej metody uwarunkowany jest głównie wysokością budynku oraz dostępnością do danego miejsca. Podczas wykonywania prac wysokościowych w Krakowie naszym klientom zawsze proponujemy odpowiednio dobraną, najmniej inwazyjną oraz najbardziej ekonomiczną metodę. Podejmujemy się nawet najcięższych zadań!

Oferujemy kompleksowe prace alpinistyczne na wysokości w Krakowie. Powierz nam w mycie okien oraz przeszkleń w biurowcach, wieżowcach i obiektach handlowo-usługowych!

Docieranie do trudno dostępnych miejsc:

Czasami zwykłe mycie potrafi być wyzwaniem ze względu na dostęp – zajmiemy się tym za Ciebie. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w myciu okien na wysokości i dzięki temu bez problemu podejmiemy się trudnych zadań takich jak mycie i czyszczenie :

– okien i elewacji na wysokości,
– świetlików,
– okien dachowych,
– przeszklonych dachów,
– daszków z tworzywa sztucznego np. poliwęglanu,
– konstrukcji stalowych,
– innych wymagających zleceń.